Biz Kimiz?

Yeni koleksiyonumuz ile sadece Türk Gelinlere değil tüm dünya Gelinlerine hizmet vermekteyiz.

1,525

1 Yılda Sorunsuz
Özel Gelinlik Üretimi

8

Farklı Ülkeye
İhracat

5

Adet/Günde
Özel Gelinlik
Üretiyoruz

moda-perisi-fatih

Biz Kimiz?

15 yılı aşkın çalışma deneyimine sahip kadrosuyla haute couture, gelinlik, abiye ve nişanlık üretimini gerek avangard tasarımları,gerekse en sade modern işçiliğin ve bunların yanısıra boncuk desenleriyle sektörün öncü firmaları arasında yerini belli etmiştir.Ve günümüz popüler kültüre ayak uyduran nesilleri ağırlayarak moda sektöründe postmodern oluşumun temellerini atmak için büyük bir uğraşla üç kardeşin bir araya getirdiği MODA PERİSİ, ulaştığı noktaya emin adımlara geldi. Mutlu olmak isteyen çiftlerin adresi olarak geride bıraktığı  seneleri, beklentilerinin çok  üzerinde geçirerek , gelecek yıllarda da aynı özveriyi gösterip ilklere imza atacağı hiç şüphesizdir.

“Mutluluğa açılan kapı Moda Perisi”

Misyonumuz

Moda sektöründe değerli müşterilerimizi memnun edip yüzlerini güldürmek en büyük misyonumuzdur. Bunun yanı sıra değerli konuklarımıza en büyük ve en güzel ürün yelpazesini sunmak firmamız olarak en önde gelen ilkemizdir.

Vizyonumuz

Çağımızda baş döndürücü bir hızla artan teknolojik gelişmelerin alanımızdaki yansımalarını sizlere mümkün olan en kısa sürede ve evrensel biçimde aktararak; kendisi, çalışanları ve toplum için sürekli yeni değerler üretmektir. Birinciliğimizi iş kalitemizle, istikrarlı fiyat politikamızla ve aldığımız işleri zamanında teslim ederek iş hayatına katkılarımızla zenginleştirerek, sektörümüzde takdir edilen lider konumuna yükselmek, İşbirliği içinde çalıştığımız kişi ve kuruluşlar nezrinde güvenilirliğimizi kanıtlamış olarak her zaman tercih edilen firma olmak, herkesin kalitesini ve istikrarlı yükselişini onayladığı bir firma olmamızı sağlayan değerlerimizi geliştirerek, alanımızın önde gelen ismi olma özelliğimizi sürdürmek bugün olduğu gibi gelecekte de en büyük vizyonumuz olacaktır.

1,525/Bir Yılda

Ürettiğimiz Özel Gelinlik

1,525/Bir Yılda

Ürettiğimiz Özel Gelinlik

8 – İhracat Yaptığımız

Ülke Sayısı

8 – İhracat Yaptığımız

Ülke Sayısı

Tasarlıyoruz

Hayal Ettiklerinizi

Tasarlıyoruz

Hayal Ettiklerinizi

Planlıyoruz

Ve Hayata Geçiriyoruz

Planlıyoruz

Ve Hayata Geçiriyoruz