sıkça sorulan sorular

Evet. Beğendiğiniz tüm modelleri sıfırdan üzerinize göre dikip size kiralıyoruz. Kiralama bedeli satış bedelinden çok daha uygundur. Yine dilediğiniz abiye, nişanlık modelini kiralama olarak diktirebilirsiniz.

Moda Evimiz uzman ekibiyle internet sitemiz dışındaki modellerin dikimini de yapmaktadır. Belirlediğiniz modelin resimlerini bize e-posta yada whatsapp yoluyla göndermeniz halinde, moda evimiz sizinle irtibata geçerek kumaş ve fiyat bilgisi verecektir.

Moda Evimiz modelleri hazırlarken müşterilerinden en az 3 prova istemektedir. Bunun sebebi, model dikilirken önemli gördüğümüz detayları sizinle beraber üzerinizde prova halinde şekillendirme taraftarı olmamızdandır. Siz her ne kadar bir resimdeki modeli isteseniz dahi, terzilerimiz modeli zenginleştirirken size farklı alternatifler sunarak, modele bağlı kalmayıp kendi tasarımınızı oluşturabilmeniz konusunda size destek vereceklerdir. Belki o alternatifler istediğiniz resimdeki modelden çok daha güzel olacaktır, o nedenle firmamız modelin dikim aşamasında müşterilerinden en az 3 prova istemektedir.

Bizim tavsiyemiz gelinlik veya nişanlık-abiye siparişinizi düğün veya nişan tarihinden en az 2 buçuk ay önceden vermeniz yönündedir. Bu süre size model üzerinde daha rahat karar verebilme hem de model oluşturulurken farklı varyasyonları deneme şansı verecektir.

Modaevimiz İstanbul’dadır. Ancak firmamız Türkiye ve dünyanın her bölgesine dikim yapmaktadır. Uzaktan dikim ve ölçü alma hakkında aşağıdaki linklerimizi inceleyerek kafanızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Yurtdışı satışlarında kiralama yapılmaz ve kargo ücreti müşteriye aittir. Avrupa için ortalama kargo ücreti modelin ağırlığına göre 50 ile 80 euro arasında değişmektedir.

İstediğiniz modele karar vermeniz halinde sizden modelin %20 bedeli kadar bir oranda kaparo alırız ve ücretin kalanını provalarda – modelin tesliminde ödeyebilirsiniz.

Evet, beğendiğiniz herhangi bir modeli tesettürlü olarak tasarlayabiliriz yada istediğiniz modele ilave olarak bolero ve eşarp hazırlayabiliriz.

Evet, büyük beden de çalışıyoruz..

Modaevimiz siz değerli müşterilerine model seçimi konusunda uzman desteği vererek, doğru kararı vermeniz konusunda yardımcı olmaktadır. Siz öncelikle ne tarzda bir model düşündüğünüzü terzilerimize bildirdikten sonra, kendileri sizin vücut yapınıza uygun alternatifleri sunarak vücut hatlarınıza ve düğün konseptinize, yani düğünüzün gerçekleşeceği ortam ve iklim koşullarına en uygun modelleri size önereceklerdir.

Siz gelinlik veya abiye-nişanlık modeline karar verdikten sonra, modele uygun kumaşlar, bu kumaşların özellikleri, modelin üzerine işlenecek dantel ve taş seçenekleri size detaylı olarak aktarılacaktır. Siz bu bilgiler eşliğinde kumaş, taş ve dantel seçiminizi yapdıktan sonra ölçüleriniz alınarak ilk astar provası için randevu belirlenecektir.

Tüm modeller elimizde mevcuttur. Bu modeller sadece teşhir amaçlı kullanılır, mağazamıza geldiğinizde modeli deneyebilir, kumaş, işçilik, taş gibi detaylarını inceleyebilirsiniz.

Kampanya dahilinde olan ürünler için aksesuarlar dahildir.

Provaya gelirken yanınızda gelin veya nişan ayakkabısı ve gelin-nişan iç çamaşırı getirmenizi tavsiye ediyoruz.

Modaevimiz, sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla randevu sistemi ile çalışmaktadır. Randevu ile gelmeniz halinde görevlilerimiz sizinle birebir ilgilenebilecekler ve size gerekli zamanı ayırabileceklerdir. Modaevimizden haftanın hergünü 10:00 – 19:00 saatleri arasında randevu talep edebilirsiniz.